بلیط چارتر چیست و چه تفاوتی با بلیط سیستمی دارد؟

خرید بلیط هواپیما

◀️بلیط چارتر چیست و چه تفاوتی با بلیط سیستمی دارد؟


بلیط چارتر و بلیط سیستمی هواپیما ,بلیط سیستمی هواپیما کاملا در اختیار شرکت هواپیمایی مربوطه است و نرخ آن بر حسب قوانین هواپیمایی کشوری و خود ایرلاین تعیین می شود.و به همین خاطر تغییر نرخ در بلیط سیستمیبه ندرت دیده می شود. و ثبات بیشتری نسبت به قیمت بلیط چارتر دارد.و اما بلیط چارتر بلیطی است که توسط آژانس های هواپیما از قبل خریداری شده است . وقیمت ودرصد جریمه را آژانس مربوطه تعیین می کند .

 

خرید بلیط هواپیما

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید بلیط چارتر کیش به تهران 59 هزار تومان شده است چرا بلیط چارتر ارزان می شود ؟در اول همین مطلب گفتیم که بلیط چارتر توسط آژانس هواپیما از قبل خریداری می شود و بفروش می رسد طبیعی است زمانی که آژانس موفق به فروش بلیط های خود تا روز پرواز نشده است برای اینکه متحمل ضرر بیشتری نشود بلیط های چارتر را با قیمت های باور نکردنی به فروش برساند از این رو مسافر با نرخ خیلی پایینی بلیط خود را خریداری می کند و آژانس نیز به هدف خود می رسد.


خرید بلیط هواپیما

 

برای خرید بلیط چارتر کیش به تهران بلیط چارتر کیش به مشهد بلیط چارتر کیش به شیراز بلیط چارتر کیش به یزد بلیط چارتر کیش به دبی بلیط چارتر کیش به گرگان بلیط چارتر کیش به رشت بلیط چارتر کیش به ساری بلیط چارتر کیش به اصفهان بلیط چارتر کیش به کرمان بلیط چارتر کیش به کرمانشاه بلیط چارتر کیش به مسقط بلیط چارتر کیش به بندرعباس و با ارزانترین نرخ بلیط چارتر کافی است مسیر پروازی خود را به شماره پشتیبانی کیش زوم پیامک کنید.تا ما ارزانترین نرخ های بلیط چارتر هواپیما را برای شما پیامک کنیم . و با بهترین نرخ پروازی بلیط چارتر ارزان کیش را خریداری کنید .

و همچنین برای خرید بلیط چارتر ارزان مشهد به کیش و بلیط چارتر ارزان مشهد به آبادان بلیط چارتر ارزان مشهد به تهران بلیط چارتر ارزان مشهد به اهواز بلیط چارتر ارزان نجف به مشهد بلیط چارتر ارزان مشهد به شیراز بلیط چارتر ارزان مشهد به اصفهان بلیط چارتر ارزان تمامی مسیر های پر تردد مشهد برای ما ارسال کنید کنید تا شما را از بلیط های لحظه آخری آگاه کنیم.

 

سامانه اطلاع رسانی بلیط چارتر ازان


شما با عضویت رایگان بلیط چارتر ارزان کیش زوم دات کام از صد درصد فرصت های بلیط چارتر ارزان مسیر خود آگاه می شود در واقع وقتی شما مسیر خود ار برای تیم پشتیبانی کیش زوم دات کام پیامک می کنید همکاران ما با شماره شما را در مسیر پروازی شما سیو کرده و صد درصد بلیط های چارتر ارزان را به شما اطلاع می دهند به این صورت که بلیط چارتر کیش به تهران معمولا نرخ های زیر صد هزار تومان برای شما ارسال می شود و شما با نرخ های باور نکردنی می توانید بلیط هواپیما خود را خریداری کنید.پس با عضویت در این سامانه پول بیشتری برای مسافرتی بهتر سیو کنید.


خرید بلیط هواپیما
خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.